Indywidualna dieta online

indywidualna dieta online

Z chęcią pomogę Ci w zmianie nawyków żywieniowych i osiągnięciu Twojego celu układając dla Ciebie indywidualną dietę online. Nie ma uniwersalnej definicji zdrowej diety, każdy z nas jest inny, a jadłospis powinien idealnie współgrać z organizmem „właściciela”. Razem dobierzemy dietę dopasowaną specjalnie dla Ciebie, z uwzględnieniem Twojego planu dnia, wyników badań, stanu zdrowia, możliwości finansowych, czy preferencji kulinarnych. Współpraca online to ogromna wygoda, nie musisz rzucać obowiązków, ani wychodzić z domu, wszystko odbywa się za pomocą internetu. Zdrowa dieta nie musi być nudna i niesmaczna, przekonasz się o tym!

Jak działa układanie indywidualnej diety online?

Napisz do mnie, a otrzymasz dokładne informacje na temat współpracy. Na początku zostaniesz poproszony o uzupełnienie dokładnego kwestionariusza odnośnie Twojego zdrowia, chorób, obecnej diety, preferencji kulinarnych- dużo szczegółów, które pozwolą mi lepiej Cię poznać i ustalić plan żywieniowy uszyty dla Ciebie na miarę.

Dostaniesz także listę badań, które powinieneś wykonać, abym była pewna, jak działa Twój organizm i jak powinna wyglądać Twoja dieta. Oczywiście możemy zacząć współpracę i wprowadzanie zmian bez badań, ale ryzykujesz wtedy, że dieta nie będzie idealnie dobrana. Poproszę Cię także o wypełnienie dzienniczka żywieniowego- przez 3 dni będziesz dokładnie zapisywać, co zjadasz i pijesz. Razem z potwierdzeniem wykonania przelewu odeślesz do mnie wszystkie wypełnione dokumenty mailem (kwestionariusz, wyniki badań, dzienniczek żywieniowy, potwierdzenie przelewu). Skontaktuję się z Tobą w ciągu 3 dni, zadam pewnie kilka dodatkowych pytań, przedstawię analizę dotychczasowego jadłospisu, omówię ogólne zmiany. jakich będziemy wspólnie dokonywać, strategie i cele.

Następnie w ciągu 7 dni (zazwyczaj jednak znacznie szybciej) otrzymasz Twój spersonalizowany 14-dniowy jadłospis.

Konsultacje kontrolne (ok. 30-minutowe rozmowy przez telefon lub Skype) będziemy przeprowadzać co ok. 2 tygodnie. Zmierzymy wtedy postępy, omówimy. jak czułeś się w trakcie realizacji planu żywieniowego, dostosujemy jadłospis do zmian, które zaszły w Twoim organizmie w tym czasie. Zupełnie nowy 7- lub 14- dniowy jadłospis z nowymi przepisami możesz zamówić u mnie w każdym momencie współpracy.

Przez cały okres współpracy jestem do Twojej dyspozycji pod adresem emailowym, oferuję swoje wsparcie, motywację i zaangażowanie od pierwszego dnia. Pytaj, o co tylko chcesz! Razem damy radę, przekonasz się, że zdrowe żywienie wcale nie musi być nudne!

Napisz do mnie!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie współpracy, jesteś zdecydowany i chcesz otrzymać kwestionariusz lub masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie poprzez formularz :

lub bezpośrednio na adres: annaurbanska.dietetyk@gmail.com